Projekt: Plávame s rodičmi

Nadácia Tesco vyhlásila grantový program: „Vy rozhodujete , my pomáhame“. Do tohto programu sme sa zapojili aj my s naším projektom „Plávame s rodičmi“  a dostali sme sa medzi tri najlepšie projekty v regióne.  Veľa rodičov by si rado zaplávalo spolu s deťmi  počas ich tréningu. Bohužiaľ z dôvodu vyťaženosti bazéna a obmedzených možností je to veľakrát nemožné. Preto sme prišli s týmto projektom, ktorého úlohou je vytvoriť podmienky pre spoločné plávanie detí a rodičov. Rodičia by si mohli vyskúšať rovnaké plavecké kurzy aké absolvujú ich deti, poprípade si len voľne zaplávať, taktiež zasúťažiť a to všetko pod vedením trénerov plávania.

Náš projekt postúpil do druhého kola v ktorom budete mať možnosť rozhodnúť aj vy!

Ako? Je to celkom jednoduché.

Každý zákazník Tesca, ktorý od 11. mája do 7. júna, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane pri každom nákupe jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu v obchode Tesco projektu, ktorý chce podporiť. Projekt s najväčším počtom hlasov vyhráva!

Takže poprosíme každého, kto by nás chcel podporiť aby v tomto termíne nakupoval hlavne v TESCU:) (najlepšie len tam:). A nezabudol hodiť hlasovací žetón pre nás.

OZ Super Deti Projekt: Plávame s rodičmi!

Ďakujeme za podporu!

Zoznam obchodov, kde nás môžete podporiť:

  1.  Expres Košice – OC Perla, Zuzkin Park 6
  2.  Expres Košice TORYSA , Jaltské 2, Furča
  3.  Obchodný dom Košice, Hlavná 111