Naša idea!

Každé dieťa je určitým spôsobom superhrdinom  s výnimočnými  vlastnosťami , ktoré od útleho veku pomaly rozvíja a zlepšuje.  Preto je dôležité mu vytvoriť  prostredie a podmienky, v ktorých sa tieto  vlastnosti najlepšie ukážu. Je samozrejmé, že nie každé z detí sa môže stať super športovcom, ale každé by malo dostať čo najlepší základ do svojho života.

V dnešnej dobe sa už od skorého veku rodičia snažia vybrať pre svojho hrdinu nielen jeden šport, krúžok alebo aktivitu, ale viac záujmov aby sa v budúcnosti mohol presadiť a ako je zvykom u superhrdinov zachrániť svet:)

Veľakrát sa ale stáva, že je problém zosúladiť všetky aktivity, a tak musí rodič uprednostniť jednu pred druhou. V dnešnej uponáhľanej dobe sa nedá ani diviť, že rodičia nestíhajú vyzdvihnúť svoje ratolesti zo školy a dopraviť ich na miesto, kde majú svoje krúžky. Okrem toho sa k tomu pridáva kopec iných problémov, ako je obsadenosť krúžkov, efektivita a samozrejme aj cena.

Našim cieľom je všetky tieto problémy vyriešiť za Vás a dať Vášmu dieťaťu to najlepšie čo si zaslúži, aj keď vieme, že aj pri tej najväčšej snahe sa nám to nemusí podariť na 100 % 🙂 Ale chceme sa k tom aspoň čo najviac priblížiť.